سبد خرید
بروز رسانی قیمت ها 1403/03/06 یکشنبه
راهنمای خرید کلید و پریز | چگونه بهترین کلید و پریز را بخریم؟

کلید و پریز جزو آن دسته از یراق آلاتی است که در طراحی دکوراسیون منزل نقش دارد اما اکثر اوقات به تاثیر آن در زیبایی دکوراسیون خانه توجه نمی‌شود. جدا از این مسئله کلید و پریزهای مختلفی از نظر نوع مدل و برند در بازار وجود دارند که همین تنوع زیاد کار انتخاب یک کلید و پریز مناسب را برای افراد سخت کرده است؛ اما جای نگرانی نیست چراکه در این راهنمای خرید کلید و پریز تصمیم داریم شما را با انواع کلید و پریزهای موجود در بازار از کلید و پریزهای اهرمی گرفته تا کلید و پریزهای کلاسیک، روکار، توکار، دیمر، تایمر دار و لمسی آشنا کنیم؛ علاوه‌بر این قرار است برخی از مهم‌ترین نکاتی که باید قبل از خرید کلید و پریز بدانید را یادآوری کنیم و در آخر چندین و چند تا از بهترین مارک‌های کلید و پریز را به شما معرفی کنیم تا از بین آن‌ها بهترین مدل کلید و پریز را انتخاب و خریداری کنید، پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 

 

فهرست مطالب:

با انواع کلید و پریزهای موجود در بازار آشنا شوید

کلید اهرمی

کلید کلاسیک

کلید و پریز روکار

کلید و پریز توکار

کلید دیمر

کلید و پریز تایمر دار

کلید لمسی

راهنمای خرید کلید و پریز | نکاتی که باید قبل از خرید کلید و پریز بدانید

دکوراسیون منزل خود را جدی بگیرید

نیازتان را برای خرید کلید و پریز در نظر بگیرید

رنگ کلید و پریز باید متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد

با بهترین مارک های کلید و پریز آشنا شوید

کلید و پریز ایران الکتریک

کلید و پریز دلند

کلید و پریز ویرا

کلید و پریز لگراند

 

با انواع کلید و پریزهای موجود در بازار آشنا شوید

قبل از اینکه به سراغ راهنمای خرید کلید و پریز برویم لازم است که شما را با انواع کلید و پریزهای موجود در بازار آشنا کنیم و درمورد کاربرد هر کدام از آن‌ها توضیح دهیم؛ تا به راحتی بتوانید کلید و پریزهای مختلف را از نظر نوع ظاهر و کارایی که دارند از یکدیگر تفکیک کنید.

 

کلید اهرمی

 

کلید اهرمی

این نوع کلید از کلاسیک ترین و قدیمی ترین انواع کلید است که دارای یک اهرم جهت خاموش و روشن کردن لامپ است. کلید و پریز اهرمی هنوز هم در بعضی از دکوراسیون‌های کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این وجود اگر دکوراسیون منزل شما سبک قدیمی دارد باید کلید و پریزهایی هم که در دکوراسیون منزل خود استفاده می‌کنید سبک قدیمی داشته باشد و بهترین گزینه برای چنین دکوراسیونی، کلید اهرمی است.

 

 

کلید کلاسیک

دومین مدل کلیدی که تصمیم داریم در این راهنمای خرید کلید و پریز به آن اشاره کنیم، کلید کلاسیک است که مانند کلید اهرمی سبکی کلاسیک دارد؛ منتهی به دلیل تفاوت ظاهری که با کلید اهرمی دارد نسبت به آن جدیدتر به نظر می‌رسد. شما می‌توانید از کلید کلاسیک نیز در دکوراسیونی با سبک قدیمی استفاده کنید.

 

 

کلید و پریز روکار

اگر نصب راحت کلید و پریز برایتان اهمیت دارد ما به شما خرید کلید و پریز روکار را پیشنهاد می کنیم، چراکه نسبت به سایر کلید و پریزها راحت‌تر نصب می‌شود؛ به گونه‌ای که می‌توانید این کلید و پریز را به راحتی با کمک پیچ و رولپلاک نصب کرد. البته ناگفته نماند که کلید و پریز روکار نسبت به دیگر مدل های مشابه خود دارای زیبایی کمتری است؛ از این‌رو اگر زیبایی کلید و پریز بیشتر از طریقه نصب آن برایتان اهمیت دارد بهتر است به سراغ دیگر مدل‌های کلید و پریز بروید.

 

 

کلید و پریز توکار

در این قسمت از راهنمای خرید کلید و پریز نوبت به بررسی کلید و پریز توکار است. اگر خیلی از ظاهر کلید و پریز روکار خوشتان نمی‌آید، می‌توانید به سراغ خرید کلید و پریز توکار که چندین برابر زیباتر است بروید. کلید و پریز توکار چندین و چند مدل دارد، به گونه‌ای که یکی از مدل‌های آن کلید و پریزی است که در دیوار نصب شده و قاب آن کاملا هم‌ سطح با دیوار می‌شود. نوع دیگر آن نیز کلید و پریزی است که بر روی کانتر یا پیشخوان آشپزخانه و هم سطح با آن نصب می‌شود، به گونه‌ای که هنگام طراحی و ساخت کانتر آشپزخانه محلی را برای قرارگیری کلید و پریز ایجاد می‌کنند که اتصالات کلید و پریز در زیر کانتر پنهان شده و مشخص نباشد و خود کلید و پریز هم سطح با متریان به کار رفته در کانتر آشپزخانه باشد. و اما نوع دیگر کلید و پریز توکار، کلید و پریزی است که درون کشوهای آشپزخانه نصب می‌شود.

 

برای خرید جدیدترین پریزهای توکار بر روی این لینک کلیک کنید: خرید پریز توکار

 

 

کلید و پریز دیمر

کلید دیمر این امکان را به شما می‌دهد که میزان روشنایی لامپ‌ها را تنظیم کنید. بنابراین با کلید دیمر می‌توانید مصرف برق خود را کاهش دهید. از این‌رو اگر در کنار زیبایی کلید و پریز، میزان مصرف برق نیز برایتان اهمیت دارد، ما خرید کلید دیمر را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

 

کلید و پریز تایمر دار

یکی دیگر از انواع کلید و پریزها که تصمیم داریم در این راهنمای خرید کلید و پریز به آن اشاره کنیم، کلید و پریز تایمر دار است که مانند کلید دیمر، گزینه مناسبی برای صرفه‌جویی در مصرف برق به حساب می‌آید. کلید تایمر دار با داشتن آپشن تایمر این امکان را برای شما فراهم می‌‌کند که با تنظیم کردن تایمر آن زمان خاموش شدن لامپ‌ها را بر روی تایم مورد نظر خود تنظیم کنید. پریز تایمر دار نیز مناسب آن دسته از افرادی است که فراموش می‌کنند وسایل برقی را از برق بکشند. این دسته از افراد می‌توانند با تنظیم کردن پریز بر روی تایم مشخصی از ارسال جریان برق به دستگاه موردنظر بعد از گذشت زمانی که تعیین کرده‌اند جلوگیری کنند؛ اینگونه هیچ آسیبی به وسایل برقی آن‌ها درصورتی که به پریز برق متصل باشند وارد نخواهد شد.

 

 

کلید هوشمند

همان طور که از نام کلید لمسی مشخص است طراحی آن به گونه‌ای است که شما برای خاموش و روشن کردن لامپ‌ها از یک صفحه لمسی استفاده خواهید کرد. استفاده از این کلید در دکوراسیون های مدرن بسیار پیشنهاد می‌شود. با این وجود اگر دکوراسیون منزل شما مدرن است پیشنهاد ما استفاده از کلید لمسی است.

 

راهنمای خرید کلید و پریز | نکاتی که باید قبل از خرید کلید و پریز بدانید

 

دکوراسیون منزل

حالا که با انواع کلید و پریز آشنا شدید تصمیم داریم در ادامه راهنمای خرید کلید و پریز شما را با نکاتی که لازم است قبل از خرید کلید و پریز بدانید آشنا کنیم.

 

اولین نکته‌ای که لازم است برای انتخاب و خرید کلید و پریز به آن توجه کنید این است که دکوراسیون منزل خود در نظر بگیرید و متناسب با آن کلید و پریز مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای مثال اگر دکوراسیون منزل شما سبک قدیمی دارد، خرید یک کلید لمسی یا توکار خیلی برای شما گزینه مناسبی نیست و بهتر است که به سراغ خرید کلید اهرمی یا کلاسیک که سبکی قدیمی دارند بروید؛ یا برعکس اگر طراحی دکوراسیون منزل شما سبک مدرن دارد، انتخاب و خرید کلید اهرمی یا کلاسیک گزینه ایده‌آلی نیست و بهترین گزینه برای شما خرید کلید لمسی است که فوق‌العاده هم کاربرپسند می‌باشد.

 

دومین مسئله‌ای که لازم است در راهنمای خرید کلید و پریز به آن اشاره کنیم، توجه به نیازتان برای نصب و استفاده از کلید و پریز است. برای مثال اگر دوست ندارید کلید و پریزی که می‌خرید به خصوص کلید و پریز آشپزخانه مشخص باشد، بهترین گزینه برای شما خرید کلید و پریز توکار است؛ یا اگر دوست دارید میزان نور لامپ‌ها را خودتان تنظیم کنید، کلید دیمر مناسب شماست. از طرفی اگر صرفه‌جویی در مصرف برق و جلوگیری از خرابی وسایل برقی که فراموش می‌کنید آن‌ها را از پریز برق بکشید برایتان اهمیت دارد، خرید کلید و پریز تایمر دار مناسب شماست.

 

در خرید کلید و پریز انتخاب رنگ بسیار اهمیت دارد. پس اینکه خود را محدود به رنگ کرم و سفید کنید اشتباه است. رنگ های متنوعی هستند که می توانید با توجه به رنگ دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید و زیبایی دکوراسیون منزل خود را دوچندان کنید.

 

با بهترین مارک‌ های کلید و پریز آشنا شوید

بهترین مارک کلید و پریز

تا به اینجای راهنمای خرید کلید و پریز سعی کردیم شما را با انواع کلید و پریز و نکاتی که باید قبل از خرید آن بدانید آشنا کنیم؛ اما حالا نوبت به معرفی چندین و چند مارک خوب و باکیفیت کلید و پریز است که به شما در خرید هر مدل کلید و پریزی که دوست داشته باشید کمک خواهد کرد. برخی از بهترین مارک های کلید و پریز که می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید به شرح زیر هستند:

 

بهترین مارک کلید و پریز که خرید آن را در راهنمای خرید کلید و پریز به شما پیشنهاد می‌کنیم کلید و پریز ایران الکتریک است. کلید پریز ایران الکتریک در سری‌های متعددی از ارس گرفته تا برلیان متال، برلیان پلکسی، الیزه، برلیان، کلاسیک و ... طراحی و تولید شده است که هر کدام دارای ظاهری متفاوت هستند.

 

شرکت دلند یکی از باسابقه‎ترین و خوشنام‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید کلید و پریز است. راز موفقیت این شرکت کیفیت بالا و تنوع محصولات آن است که توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. لازم به ذکر است که دلند مدل‌های مختلفی از کلید و پریز را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌کند که به مشتری فرصت انتخاب بیشتری می‌دهد تا بتواند کلید و پریز موردنظر خود را با دیگر المان‌های منزلش هماهنگ کند. کلید پریز دلند علاوه‌بر زیبایی از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. همچنین در کنار تمام موارد گفته شده از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

 

شرکت ویرا سعی را بر این داشته که با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا بتواند بهترین کلید و پریز را با کیفیت عالی تولید و به فروش برساند. کلید پریز ویرا دارای انواع مختلفی از جمله مدل‌های تمام پلاستیکی و تمام شیشه‌ای و یا ترکیبی از این دو می‌باشد. موادی که در تولید کلید و پریزهای ویرا استفاده شده است از بهترین‌های بازار می‌باشد. به همین دلیل است که این برند به عنوان یک برند با کیفیت و محبوب در بین مصرف کنندگان شناخته شده است و یکی از پیشنهادات ما در راهنمای خرید کلید و پریز است.

 

لگراند از بهترین برندهای تولید کننده کلید و پریز است. کلید و پریز لگراند علاوه بر کیفیت بالا دارای استحکام و طول عمر بالا می‌باشند. خوشبختانه کلید و پریزهای لگراند در مدل‌ها و طرح‌های مختلفی طراحی می‌شوند از این‌رو می‌توانید از میان آن‌ها مدل موردنظر خود را متناسب با دکوراسیون منزلتان انتخاب و خریداری کنید.

 

مطالب مرتبط

درباره شهر یراق

گالری یراق حسینی فعالیت خود را درسال 1375 به طور تخصصی در زمینه یراق آلات کابینت شامل انواع فیتینگ و اتصالات ؛پایه،لولا و روشنایی وجک وتجهیزات اتاق خواب شامل:انواع درب های ریلی،جاکفشی جاکمربندی،جاشلواری،جالباسی و تخت های کمجا با... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج-مهرویلا-میدان مادر-به سمت سه راه گوهردشت-بلوار یادگار امام- نبش خیام شرقی-فروشگاه شهریراق
تلفن: 02634005275