سبد خرید
بروز رسانی قیمت ها 1403/05/03 چهارشنبه

رپورتاژآگهی-چرا نیاز به خرید میز اتو داریم؟


کد خبر: 42


تاریخ خبر: 1399/09/06


تعداد بازدید: 1439
. همانطور که می دانید اتو یک وسیله برای از بین بردن چین و چروک لباس ها است و در هر خانه ای یک عدد از آن حتما پیدا می شود. اثر گرمایشی آن بسته به نوع پارچه بین 180 تا 200

چرا نیاز به خرید میز اتو داریم؟

اگر نیاز به خرید میز اتو پیدا کرده اید به این معنا است که به آراسته بودن خود اهمیت می دهید. نیاز به نگرانی نیست. ما بهترین ها را برای شما مهیا می کنیم. همانطور که می دانید اتو یک وسیله برای از بین بردن چین و چروک لباس ها است و در هر خانه ای یک عدد از آن حتما پیدا می شود. اثر گرمایشی آن بسته به نوع پارچه بین 180 تا 200 درجه سانتی گراد قرار می گیرد. عمل اتو کردن به این صورت است که گرما پیوندهای بین مولکولهای پلیمر زنجیره بلند در فیبرهای پارچه را شل می کند، زمانی که پیوندها شل شدند با وزنی که قسمت آهنی اتو به لباس وارد می کند باعث صاف شدن آن می شود. برخی از پارچه ها برای صاف شدن نیاز به آب دارند. شما انواع خرید اتو را نیز می توانید از ما انجام دهید. انجام عمل اتو کشیدن نیاز به سطحی دارد که آن را راحت کند. به همین دلیل میزهای اتو در طول زمان اختراع شدند و تکامل یافتند. در زیر به تاریخچه ی آن به طور مختصر اشاره می کنیم.

 

تاریخچه میز اتو

در سال 1858 شخصی به نام واندنبرگ میز اتو را به نام اختراع خود ثبت کرد که عمل صاف کردن لباس ها به خصوص آستین و پاچه شلوار را تسهیل می کرد. میز اتو قابل حمل و تاشو در سال 1875 در کانادا توسط جان پورتر ایجاد گردید. این اختراع همچنین شامل یک صفحه پرس قابل جابجایی بود که برای آستین ها استفاده می شد. در سال 1892 سارا بوون حق پیشرفت این اختراع را به نام خود ثبت کرد و امکان اتو لباس ها را با کیفیت بهتر فراهم کرد.

ویژگی های میز اتوهای فروشگاه رزآلین

قبل از خرید اتو و یا میز اتو خوب است از ویژگی های آن آگاهی پیدا کنید. این میز اتوها ثابت و سبک هستند. بی سرو صدا باز می شوند و کاملا جمع می گردند. بنابراین اگر در آپارتمان کوچک زندگی می کنید و مشکل کمبود جا دارید، ویژگی کامل جمع شدن آن باعث می شود دیگر دغدغه ی جا نداشته باشید. بادوام هستند. در سایزهای مختلف وجود دارند. در سایزهای بزرگتر پایه ها بلندتر هستند تا در هنگام اتو تکان بیجا نخورد و کاملا روی زمین ثابت باشد و راحتی را برای شما به همراه داشته باشد. سطح های بزرگتر تحمل وزن بالاتری دارند و با خیال راحت می توانید لباس های سنگین تر را هم روی آن ها صاف کنید. به راحتی می توانید درزها را هم روی آن ها اتو کنید چون سطح آن ها بسیار کیفیت خوبی دارد.

کلام آخر

با توجه به آنچه گفته شد برای خرید میز اتو، خرید میز چرخ خیاطی و خرید اتو به فروشگاه رزآلین مراجعه کنید. چرخ خیاطی یکی دیگر از ابزارهای مورد استفاده است. تقریبا در هر خانه ای پیدا می شود. برای اینکه در هنگام کار با چرخ خیاطی احساس راحتی کنید داشتن میز چرخ خیاطی مناسب بسیار دارای اهمیت است. ما انواع میزهای مناسب برای چرخ خیاطی را در فروشگاه رزآلین داریم که کاملا استاندارد هستند و برای شما راحتی را فراهم می کنند. نکته ای که وجود دارد این است که میزها برای وضعیت کمر شما شرایط خوبی را ایجاد کنند که هم میز اتوها و هم میز چرخ خیاطی های موجود در فروشگاه رزآلین این شرایط را برای شما فراهم خواهد کرد. خرید اتو، خرید میز اتو و خرید میز چرخ خیاطی خود را از فروشگاه رزآلین با خیال راحت بخواهید.  


درباره شهر یراق

گالری یراق حسینی فعالیت خود را درسال 1375 به طور تخصصی در زمینه یراق آلات کابینت شامل انواع فیتینگ و اتصالات ؛پایه،لولا و روشنایی وجک وتجهیزات اتاق خواب شامل:انواع درب های ریلی،جاکفشی جاکمربندی،جاشلواری،جالباسی و تخت های کمجا با... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج-مهرویلا-میدان مادر-به سمت سه راه گوهردشت-بلوار یادگار امام- نبش خیام شرقی-فروشگاه شهریراق
تلفن: 02634005275