سبد خرید
بروز رسانی قیمت ها 1403/03/06 یکشنبه

وب سایت صنعت یار ، خرید و فروش سوله و کارخانه


کد خبر: 33


تاریخ خبر: 1398/10/29


تعداد بازدید: 981
موضوع این مقاله ما به سوله و انواع سوله اختصاص یافته است. لذا در این مطلب ابتدا به معرفی سوله می پردازیم و سپس انواع آن مانند سوله کوچک و بزرگ را معرفی می نماییم. از این رو اگر شما قصد خرید سوله بزرگ یا خرید سوله کوچک را دارید و می خواهید از قیمت خرید سوله یا فروش سوله کسب با خبر شوید می توانید ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

موضوع این مقاله ما به سوله و انواع سوله اختصاص یافته است. لذا در این مطلب ابتدا به معرفی سوله می پردازیم و سپس انواع آن مانند سوله کوچک و بزرگ را معرفی می نماییم. از این رو اگر شما قصد خرید سوله بزرگ یا خرید سوله کوچک را دارید و می خواهید از قیمت خرید سوله یا فروش سوله کسب با خبر شوید می توانید ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

سوله چیست؟

در این قسمت تعریف می کنیم که اصلا سوله چیست و به چه معناست. به طور خلاصه می توان گفت که سوله ها نوعی سازه بسیار زیبا و مقرون به صرفه هستند که در زندگی و صنایع امروزی مانند کشاورزی، تولید و .. بسیار کاربرد دارد. اهمیت این سازه زیبا  مقرون به صرفه سبب شد که ما در این مقاله بیشتر در مورد آن صحبت کنیم و علاوه بر معرفی این سازه بگوییم که اصلا این سازه چگونه و به چه شکل ساخته می شود و همچنین چه کاربردهایی دارد.

 

سوله چیست

در واقع سوله یک سازه فلزی با سقف شیبدار است که برای طراحی و ساخت آن محاسبات فنی خاصی در نظر گرفته می شود. این سازه فلزی به گونه ای طراحی می شود که هیچ ستون میانی در محیط داخلی آن تعبیه نمی شود چرا که اصلا در زمان ساخت این سازه های فلزی تمرکز طراحان به ساخت سازه ای با محیط بدون ستون میانی است.

برای این سازه های فلزی زیبا و با اهمیت تعریف های زیادی وجود دارد. مثلا در زبان انگلیسی به سازه های مثلثی شکل (shed)سوله گفته می شود. که نوع این سازه فلزی با توجه به کاربردش تعیین می شود. مثلا به سازه های فلزی که مخصوص صنعت باشد industrial shed و سازه هایی که مخصوص ورزش باشد  sports hallمی گویند.

کاربرد سوله ها در چه مکان هایی است؟

 

همان طور که اشاره نمودیم از مزایای این سازه های فلزی قیمت بسیار مناسب آن هاست که همین مساله سبب شده امروزه این سازه فلزی بسیار زیبا در مکان های متعددی کاربرد داشته باشد. همچنین از نظر طراحی این سازه ها با ساختمان های معمولی متفاوت هستند. این سازه های فلزی دارای یک دهانه بزرگ هستند که این ویژگی آن ها سبب شده در ساختشان از تیرورق استفاده شود.

 

کاربرد سوله چیست

همچنین اگر بخواهید متوجه شوید که این سازه های فلزی زیبا و مقرون به صرفه در چه مکان هایی کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند باید بدانید از آنجایی که این سازه ها بسیار مقرون به صرفه هستند لذا در انجام کارهای صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو امروزه این سازه های فلزی معمولا در اسکلت ساختمان ها، مرغداری ها، فروشگاه ها و هایپر مارکت ها و همچنین برای ساخت کارخانه ها و کارگاه های صنعتی و کاری، سالن های ورزشی و همایش و مجالس، تعمیرگاه ها پارکینگ خودرو ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

 همان طور که مشاهده کردید این سازه فلزی امروزه نقش اساسی در زندگی و صنایع دارد. از آنجایی که ابعاد و سایز ستون هایی ه در ساخت این سازه های فلزی استفاده می شود بزرگ می باشد لذا معمولا از تیرورق در پروفیل های آن استفاده می شود.

 

انواع سوله

طراحی و اجرای سوله توسط چه کسی انجام می گیرد؟

همان طور که اشاره نمودیم به دلیل اینکه امروزه این سازه های فلزی کاربرد زیادی در صنعت و زندگی دارند لذا شرکت های مهندسی زیادی در کشور مشغول به طراحی این سوله ها می باشند که یکی از معتبرترین و باسابقه ترین این شرکت ها شرکت صنعت یار است. این شرکت با داشتن تیم مهندسی حرفه ای و مجرب و با ایجاد وب سایتی به نام وب سایت صنعت یار به صورت کاملا حرفه ای مشغول به اجرای پروژه های طراحی و ساخت این سازه های فلزی هستند.

خرید سوله در شهریار

 

 

اگر شما قصد خرید سوله کوچک یا خرید سوله بزرگ و یا فروش سوله را دارید کافی است به وب سایت صنعت یار سری بزنید مشاهده می کنید که این شرکت سوله ها در سایزها و ابعاد متفاوت و مختلف طراحی و اجرا می کند چرا که امروزه در صنعت این سازه های فلزی با ابعاد متفاوت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از دیگر ویژگی های شرکت و وب سایت صنعت یار داشتن دقت و تخصص است.

 

ویژگی های سوله

چرا که این دو گزینه معیارهای اصلی این شرکت هستند از این رو این ساله خیال مشتریان از بابت خرید سوله کوچک، خرید سوله بزرگ و فروش سوله راحت می کند و مشتریان با اطمینان خاطر کار خود را به این شرکت می سپارند. داشتن تخصص و دقت در این تیم سبب جلب رضایت مشتریان از این شرکت شده است. چرا که اگر به این دو معیار مهم توجه نشود هزینه برای سازنده بیشتر می شود و دیگر این سازه فلزی از نظر قیمت به صرفه نمی باشد. همچنین علاوه بر افزایش قیمت سبب می شود که استحکام و پایداری سازه نیز کاهش یابد.

 

منبع : وب سایت صنعت یار

 

 


درباره شهر یراق

گالری یراق حسینی فعالیت خود را درسال 1375 به طور تخصصی در زمینه یراق آلات کابینت شامل انواع فیتینگ و اتصالات ؛پایه،لولا و روشنایی وجک وتجهیزات اتاق خواب شامل:انواع درب های ریلی،جاکفشی جاکمربندی،جاشلواری،جالباسی و تخت های کمجا با... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج-مهرویلا-میدان مادر-به سمت سه راه گوهردشت-بلوار یادگار امام- نبش خیام شرقی-فروشگاه شهریراق
تلفن: 02634005275