سبد خرید
بروز رسانی قیمت ها 1403/03/03 پنج شنبه
با مزایای خرید پریز تو کار آشنا شوید

با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی امروزه کم تر مناطقی به چشم می خورد که از این نعمت محروم باشند.

با تفکر و تلاش افراد متفکر تمامی کار ها با وجود لوازم برقی بسیار راحت و سریع پیش می رود؛ یکی از اجزای جدا نشدنی در میان لوازم برقی پریز ها می باشند که در مکان های مختلف ادارات و فروشگاه ها و همچنین در منازل کاربرد بسیار بالایی دارد.

به دلیل روی کار آمدن به نسبت سال های گذشته لوازم برقی امروزه پریز ها نیز بیش تر از قبل به کار می آیند.

اما مشکلی که بسیار رایج می باشد امکان نبودن جا به جایی پریزها است که به یک معضل بزرگ برای برخی افراد گشته که برخی سیم کشی رو کار را پیشنهاد می دهند اما با سیم کشی کردن رو کار قطعا زیبایی محیط از بین می رود.

طراحان داخلی با تفکر و پشت کار توانسته اند این مشکل را با یک راه حل عالی از بین ببرند و با کمک گرفتن از پریز های تو کار به راحتی از این معضل بزرگ عبور کرده اند.

یکی از طراحی های لوکس و جدید در دنیای طراحان پریز تو کار می باشد که بهتر است برای خرید پریز تو کار ویژگی های مهم آن را بشناسید.

 

معرفی پریز تو کار

پریز تو کار یکی از محصولاتی می باشد که از زمان عرضه شدن در بازار مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفت زیرا یکی از ایده های پر کاربرد است که می توان با کمک آن در محیط مورد نظر از فضا به صورت بهینه استفاده کرد.

همان طور که می دانید وجود پریز های رو کار اگر بیش از حد باشد موجب از بین رفتن زیبایی دکور و اشغال شدن فضای زیادی از محیط می شود که این مشکل با خرید پریز رو کار و نصب آن در محل مورد نظر این مشکل را بر طرف می سازد و با دارا بودن طراحی های جدید و متنوع به راحتی زیبایی محل کار شده را بیش تر از قبل می کند.

پریز های تو کار دارای دو مدل استوانه و صفحه ای می باشند که این دو مدل نیز به صورت جدا گانه دارای طرح های مختلفی هستند.

پریز های استوانه ای در بازار در طرح های ساده و آسانسوری و پریز های صفحه ای نیز در طرح های گردان و طرح ثابت وجود دارد.

 

 آشنایی با مزایای پریز تو کار

پریز های تو کار علاوه بر مخفی بودن و ایجاد فضای زیبا تر مزایای دیگری نیز دارند که بهتر است با چند مورد از آین ویژگی ها آشنا شویم.

  • داشتن شارژر وایرلس

در بیش تر پریز های تو کار یا مخفی به غیر از چند سوکت برق شارژر وایرلس نیز کار شده است که این کار در شارژ کردن گوشی ها بسیار کمک کننده است زیرا شما می توانید با قرار دادن موبایل خود بر روی پریز به راحتی شاهد شارژ شدن موبایل خود شوید.

این ویژگی برای گوشی ها و تبلت هایی مورد استفاده است که با شارژ بی سیم به راحتی شارژ می شوند.

  • وجود میکروفون

به دلیل استفاده برخی افراد از میکروفون های بلوتوثی و پیدا کردن طرفدار سازندگان پریز های مخفی در این پریز ها میکروفون های بلوتوثی بسیار قوی نیز کار گذاشته اند تا شما بتوانید با روشن کردن بلوتوث و متصل شدن به آن موسیقی مورد نظر را در منزلتان با صدای بلند تر پخش نمایید.

  • داشتن سوکت و پورت های مختلف

با خریدن یک پریز تو کار برای مصرف در میز کار و یا قسمت های مختلف خانه، همراه با بهره بردن از سوکت برق می توان از پورت های متنوع تلفن مانند Usb، hdmi  و ... نیز استفاده کرد.

پس با داشتن یک پریز مخفی می توان با کمک یک USB  به راحتی تلویزیون خود را به برق متصل کرد و گوشی های تلفن همراه را نیز شارژ کرد.

  • دارا بودن ایمنی بالا و ضد آل بودن آن

اگر شما از پریز های برق در مکان هایی مانند آشپزخانه در نزدیکی سینک ظرف شویی در رخت کن و... استفاده کرده باشید ممکن است قطرات آب به داخل پریز نفوذ کرده و موجب برق گرفتگی شود که خطرات جانی و مالی به همراه دارد.

اما ایمنی در پریز تو کار کابینت یکی از بارز ترین ویژگی های آن به حساب می رود که بدون نگرانی می توان در تمامی مکان های آشپزخانه و آزمایشگاه ها از آن بهره برد و رطوبت و نم زدگی که در این مکان ها وجود دارد دیگر خطر آفرین نخواهند بود.

دلیل اصلی مقاومت پریز مخفی در برابر رطوبت جنس آلومینیومی آن می باشد که برای صفر کردن احتمال خطر برق گرفتگی از نمونه های پلاستیکی آن نیز استفاده می شود.

  • با پریز مخفی می توان هم زمان با چند وسیله برقی کار کرد

آشپزخانه یکی از مکان هایی به شمار می رود که وجود چند پریز برق در آن ضروری است اما برای از بین نرفتن زیبایی دکور آشپزخانه نمی توان چندین پریز برق را در این مکان به کار برد و همین امر موجب می شود تا در هنگام نیاز چند پریز برق دچار مشکل شد و سرعت انجام کار در این زمان بسیار پایین می آید.

اما با خرید پریز تو کار این مشکل به راحتی حل می شود و بدون منتظر ماندن برای انجام کار و کمبود پریز برق می توان چند وسیله برقی را به کار برد و زمان کاری خود را سرعت بخشید؛ همچنین استفاده کردن از پریز تو کار کابینت موجب می شود زیبایی آشپزخانه دو چندان شده و فضایی اشغال نشود.

  • نصب در هر مکانی که مد نظر دارید

امروزه در طراحی های داخلی خانه ها و آشپزخانه ها معمولا یک ستون یا کانتر در نقاط مختلف قرار گرفته است که نمی توان به آن پریز برق متصل کرد اما با به کار بردن پریز های مخفی به راحتی می توانید در این مکان ها نیز برق داشته باشید.

  • از بین نرفتن زیبایی فضا

اگر قصد دارید در محیط خانه و آشپزخانه خود فضای مدرن به وجود بیاورید و فضای کم تری اشغال کنید بهتر است تا جایی که ممکن است لوازم برقی را تو کار کنید تا هم زیبایی فضا بیش تر به چشم بیاید و هم فضای کم تری اشغال شود.

می توانید با به کار بردن از پریز تو کار کابینت در آشپزخانه نمایی زیبا و یک پارچه داشته باشید.

 

در چه مکان هایی از پریز مخفی استفاده می شود؟!

در مکان های مختلف مانند اداره، خانه ها، تالار ها، میز های کنفرانس و... از پریز های تو کار استفاده می کنند زیرا زیبایی در کار بیش تر می شود فضای بسیار کمی اشغال می گردد و همچنین قیمت پریز تو کار تفاوت چندانی با پریز های برق ندارد پس برای داشتن امنیت و به وجود آوردن یکپارچگی در محیط مورد نظر بهترین انتخاب پریز تو کار می باشد.

 

انواع مختلف پریز تو کار میز و کابینت

  • پریز تو کار استوانه

این مدل پریز که استوانه ای نام دارد به دلیل داشتن شکل ظاهری جذاب مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و طریقه باز و بسته شدن این پریز ها به شکل مگنتی می باشد.

پریز های استوانه ای برا این که به راحتی بسته نشوند وقتی تا آخر باز شوند ثابت می مانند و برای بستن آن باید کمی به پریز فشار وارد کنید و آن را به سمت پایین بکشید.

این پریز ها بر روی کابینت، میز و قسمت های داخلی نصب می شوند و برای نصب شدن به جای بسیاری کمی نیز احتیاج دارند.

  • پریز مخفی صفحه ای

پریز های مستطیلی نام دیگر پریز صفحه ای می باشد که دارای تنوع رنگی و طرح بالایی دارد، همین امر موجب شده است که طرفدار زیادی داشته باشد.

رنگ های پر طرفدار پریز مخفی صفحه ای عبارت اند از...

طلایی

دودی

مشکی

زرد

نقره ای

که می توان به راحتی در بازار آن ها را تهیه کرد.

وجود تنوع رنگ بالا در این پریز های مخفی موجب شده است تا افراد بتوانند به راحتی رنگ پریز را با مکان مورد نظر خود ست کنند که این ویژگی بارز در پریز مخفی صفحه ای موجب شده است زیبایی محیط کار شده دو چندان شود.

پریز های مخفی صفحه ای مانند پریز های استوانه ای بر روی صفحه کوچکی از کابینت یا میز نصب می شود و جای بسیار کمی را نیز اشغال می کند.

 

پریز های رو کار اداری و کابینتی

در برخی مواقع بر روی میز و یا در آشپز خانه روی کابینت به پریز نیاز داریم که پریز های رو کار میز اداری و پریز رو کابینتی با داشتن زیبایی و ایجاد فضای مدرن در هر مکان به کمک شما می آیند و شما به راحتی می توانید این پریز ها را در گوشه میز یا دیوار در بلا استفاده ترین نقطه از محل مورد نظر نصب کنید.

 

مطالب مرتبط

درباره شهر یراق

گالری یراق حسینی فعالیت خود را درسال 1375 به طور تخصصی در زمینه یراق آلات کابینت شامل انواع فیتینگ و اتصالات ؛پایه،لولا و روشنایی وجک وتجهیزات اتاق خواب شامل:انواع درب های ریلی،جاکفشی جاکمربندی،جاشلواری،جالباسی و تخت های کمجا با... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج-مهرویلا-میدان مادر-به سمت سه راه گوهردشت-بلوار یادگار امام- نبش خیام شرقی-فروشگاه شهریراق
تلفن: 02634005275