سبد خرید
بروز رسانی قیمت ها 1402/12/03 پنچشنبه
انواع مدل های جاکفشی مناسب برای خانه شما

 

 

جاکفشی مناسب خانه شما کدام است؟

 

امروزه بسیاری از مردم در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند و فضای کمی در اختیار دارند. بنابراین باید از این فضا به بهترین شکل استفاده نمایند. یکی از وسایلی که برای صرفه جویی در فضای خانه مورد استفاده قرار می گیرد، جاکفشی است. وجود جاکفشی در خانه به عنوان یک نظم دهنده ضروری است، زیرا مانع شلوغی و بهم ریختگی کفش های ساکنان خانه می شود. انتخاب جاکفشی مناسب اهمیت زیادی دارد و اگر در انتخاب آن دقت نشود، می تواند موجب اشغال فضای اضافی گردد و دکوراسیون خانه را ناموزون نشان دهد. در این مقاله می خواهیم شما را با انواع جاکفشی آشنا کنیم.

 

 

یراق جا کشفی کم جا را از اینجا مشاهده کنید

 

جاکفشی سه طبقه زمینی

 

یکی از متداولترین جاکفشی هایی است که در کنار درب ورودی خانه ها یعنی جایی که بیشترین رفت و آمد را دارد قرار می گیرد و کفش ها روی طبقات آن گذاشته می شود. این جاکفشی برای یک خانواده سه تا چهار نفره مناسب است، زیرا تعداد طبقات و فضای هر طبقه برای قرار دادن کفش محدود می باشد. با این وجود این جاکفشی سه طبقه یک انتخاب مناسب برای قرار دادن کفش هایی است که دائما مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

انواع جاکفشی

 

 

انواع جاکفشی

 

انواع جاکفشی

 

 

شلف جاکفشی

 

شلف های جاکفشی مانند یک قفسه کتابخانه کوچک هستند که در ارتفاع پایین نصب می گردند. این نوع جاکفشی به شما این امکان را می دهد که به هر تعداد که می خواهید، شلف برای قرار دادن کفش های خود نصب کنید. بسته به این که چند جفت کفش داشته باشید، تعداد شلف ها و اندازه آن ها می تواند متغیر باشد. ساخت شلف جاکفشی در خانه بسیار ساده است. اگر چوب مناسب انتخاب کنید و در اندازه های درست برش بزنید، می توانید شلف های زیبا و کاربردی بسازید. همچنین نوع فلزی این شلف ها نیز در بازار موجود است که به راحتی روی دیوار نصب می شود.

 

 

انواع جاکفشی

 

 

 

 

جاکفشی تاشو

 

اگر تعداد کفش هایتان زیاد نیست، یک جاکفشی تاشو می تواند محل مناسبی برای کفش ها باشد. این نوع جاکفشی ها دارای لولاهایی هستند که به شما اجازه می دهند، قفسه را صاف یا جمع کنید. جاکفشی تاشو، فضای کمی را اشغال می کند و برای خانه های کوچک بسیار مناسب است. این نوع جاکفشی نیز در دو مدل فلزی و چوبی ساخته می شود.

 

 

انواع جاکفشی

 

انواع جاکفشی

 

مدل های جاکفشی

 

 

جاکفشی جعبه چوبی

 

با در کنار قرار دادن چند جعبه چوبی می توانید یک جاکفشی زیبا و جادار بسازید. مزیت این جاکفشی این است که در مدل های مختلفی می توان آن را ساخت. افقی یا عمودی، مدل آن به مکانی بستگی دارد که قرار است جاکفشی جعبه چوبی در آنجا مستقر شود. اگر جعبه ها مکعبی شکل هستند می توانید قفسه های یکسان با ارتفاع دلخواه داشته باشید، اما اگر جعبه های شما مکعب مستطیل هستند، می شود برخی از آن ها را به صورت عمودی و برخی دیگر را به صورت افقی در کنار هم قرار داد و یک اثر هنری زیبا خلق کرد.

 

 

مدل های جاکفشی

 

مدل های جاکفشی

 

مدل های جاکفشی

 

 

نمونه محصولات مرتبط با جاکفشی در شهر یراق

 

 

 

 

 

جاکفشی نیمکتی

 

این نوع جاکفشی برای افرادی که دوست دارند در حالت نشسته کفش هایشان را بپوشند مناسب است. همچنین برای افراد سالمند و معلول که ممکن است در هنگام پوشیدن کفش تعادل کافی نداشته باشند جاکفشی نیمکتی یک انتخاب درست است.. جاکفشی نیمکتی این امکان را برایتان فراهم می کند که در عین صرفه جویی در فضای خانه، یک مکان راحت برای نشستن داشته باشید.

 

مدل های جاکفشی

 

انواع مدل های جاکفشی

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

جاکفشی درختی گردان

 

این نوع جاکفشی از میله هایی که به شکل تاج در آمده اند و از وسط آن ها یک میله ضخیم عبور می کند تشکیل شده است. جاکفشی درختی گردان در سایزهای مختلف ساخته می شود و هر فرد متناسب با نیاز خود یکی را انتخاب می نماید. خمیدگی میله ها باعث می گردد تا کفش ها فضای کمتری را اشغال کنند. همچنین معلق بودن کفش ها می تواند، سطح خانه را از میکروب هایی که ممکن است از طریق آن ها به داخل خانه منتقل شوند، محفوظ نگه دارد. نقطه ضعفی که این جاکفشی دارد این است که چون کفش ها به صورت آویزان هستند و پشت آن ها پیداست، شاید هر کس به سرعت نتواند کفش خود را تشخیص دهد. به خصوص اگر مشابه یکدیگر باشند.

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

انواع مدل های جاکفشی

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

جاکفشی کشویی

 

این جاکفشی قابلیت نصب در کمد های لباسی را دارد. همچنین می توان از آن در باکس های اختصاصی جاکفشی نیز استفاده کرد. دیگر لازم نیست برای برداشتن کفش ها زیاد خم شوید، کافیست با نیروی خیلی کم، کشویی را که کفش مورد نظر شما روی آن قرار دارد به جلو بکشید و آن را بردارید. برای روان بودن حرکت این کشوها، درون ریل آن ها از تعدادی ساچمه استفاده شده است. جاکفشی کشویی در مدل ها و سایزهای مختلف ساخته می شود و هر فرد با توجه به سلیقه و محل مورد استفاده می تواند یک مدل را انتخاب نماید.

 

 

 

انواع مدل های جاکفشی

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

جاکفشی زیر تختی

 

اگر فضای زیادی برای قرار دادن مدل های دیگر جاکفشی در خانه خود ندارید، جاکفشی زیر تختی می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد و از بی نظمی و هرج و مرج کفش ها در داخل خانه جلوگیری نمایند. جاکفشی زیر تختی مانند یک جعبه می ماند که به چند قسمت تقسیم شده است. می تواند بدون در باشد یا روی کفش ها را یک کاور بپوشاند. همچنین نوع بدون بدنه آن نیز در بازار موجود است. بیرون آوردن این جاکفشی از زیر تخت و قرار دادن آن سر جای خود به راحتی انجام می شود و فرد را به دردسر نمی اندازد.

 

 

انواع مدل های جاکفشی

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

جاکفشی پشت دری

 

یکی از ارزان ترین راه ها برای سازماندهی کفش های افراد ساکن خانه، استفاده از جاکفشی پشت دری است. این جاکفشی قیمت مناسبی دارد، در دسترس است و به راحتی نصب می شود. از کیسه های این جاکفشی می توان برای ذخیره جوراب ها نیز استفاده کرد. جنس این جاکفشی می تواند پارچه ای یا پلاستیکی باشد. البته نباید توقع عمر طولانی از جاکفشی پشت دری داشت و معمولا پس از مدتی جیب های آن سوراخ یا پاره می شود، به خصوص اگر کفش های پاشنه دار را درون آن نگهداری کنید. مدل گرانقیمت تر این جاکفشی پشت دری از فلز ساخته می شود و طول عمر آن زیاد است.

 

 

انواع مدل های جاکفشی

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

انواع مدل های جاکفشی

 

 

امیدواریم از دیدن عکس ها لذت کافی برده باشید و بتوانید در دکوراسیون خود از این ایده ها استفاده کنید

 

مطالب مرتبط

درباره شهر یراق

گالری یراق حسینی فعالیت خود را درسال 1375 به طور تخصصی در زمینه یراق آلات کابینت شامل انواع فیتینگ و اتصالات ؛پایه،لولا و روشنایی وجک وتجهیزات اتاق خواب شامل:انواع درب های ریلی،جاکفشی جاکمربندی،جاشلواری،جالباسی و تخت های کمجا با... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج-مهرویلا-میدان مادر-به سمت سه راه گوهردشت-بلوار یادگار امام- نبش خیام شرقی-فروشگاه شهریراق
تلفن: 02634005275