سبد خرید
بروز رسانی قیمت ها 1403/02/06 پنچشنبه
نکات مهم جهت خرید کردن دستگیره در ضد سرقت

نوع دستگیره در ضد سرقت

مدل دستگیره در ضد سرقت یکی از اصلی ترین نکاتی می باشد که در موقع خرید نمودن در ضد سرقت شما باید به آن توجه نمایید. اقسام مختلفی از دستگیره در ضد سرقت در بازار موجود می باشد و شما باید بسته به نوع دکوراسیون منزل و نیز سلیقه خودتان مناسب ترین دستگیره در ضد سرقت را برای خانه انتخاب کنید. اصلی ترین و نیز محبوبترین دستگیره در ضد سرقت که در بازار موجود می باشد نیز دستگیره های دکمه‌ای و بیضی شکل و نیز اهرمی و یا مدل تخم مرغی است.

 

 

جنس دستگیره در ضد سرقت

جنس دستگیره در ضد سرقت یکی دیگر از عوامل مهم می باشد مثلا اگر دستگیره های داخلی نیز از جنس فلزی میباشند دستگیره در هم چنین باید فلزی باشد. هم چنین باید بدانید که دستگیره در ضد سرقت عموما از جنس فلزی و یا از جنس کروم یا از جنس فولاد ضد زنگ یا از جنس نیکل است.

 

 

خرید کردن قفل در ضد سرقت مناسب

عموما قفل در های ضد سرقت نیز از جنس قفل های مدل معمولی و با توپی‌ های کلید مدل کامپیوتری می باشد ولی می توان در صورت نیاز از قفل های الکترونیکی هم جهت در ضد سرقت بهره گیری نمود. بدون شک این موضوع درست که قفل های مدل الکترونیکی از امنیت بسیار بالاتری به نسبت قفل های مدل معمولی برخوردار می باشند. البته جالب است بدانید که موقعی که قفل دیجیتال به روی در های ضدسرقت مدل چینی نصب گردد شما دیگر احتیاجی به نصب دستگیره به روی در نخواهید داشت چون نصب هم زمان این دو به روی در باعث از کار افتادگی این سیستم مرکزی در قفل ضد سرقت می گردد. ولی این مساله فقط درباره در های ضد سرقت مدل چینی درست است ولی نصب دستگیره در ضد سرقت و نیز قفل دیجیتال به شکل هم زمان به روی در ضد سرقت مدل ایرانی و نیز مدل ترکی بدون مانع می باشد.

 

قفل مدل پستچی و نیز چشمی

برای امنیت بیشتر ساکنین می شود از قفل مدل پستچی به روی هر در استفاده کرد که البته در صورت اجرای این کار، در نیز فقط به مقدار 10 سانتی متر باز می شود و نیز امنیت ساکنین هم تأمین می‌ شود. هم چنین نصب کردن چشمی بر روی این مدل از در ‌ها از عوامل دیگری هست که مشتریان نیز خواهان آن می باشند که در این شرایط هم چنین قابلیتی در راستای تعبیه نمودن چشمی تحت عنوان یک فاکتور خیلی مهم امنیتی به روی در های ضد سرقت نیز موجود خواهد بود.

 

اقسام قفل در ضد سرقت

1- قفل در ضد سرقت در مدل داف ترکیه

قفل در ضد سرقت مدل داف در میان قفل های معروف قرار دارد و نیز در تولیدی های در مدل ضد سرقت نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت و از لحاظ کیفیت و نیز ساختار هم تراز با قفل کاله می باشد و فقط در جزئیات و نیز مغزی قفل دارای تفاوت هستند و به شکل متناسب با سلیقه های گوناگون طراحی شده اند و از نظر ظاهری همانند قفل کاله می باشند اما از لحاظ ایمنی و نیز آلیاژ به کار رفته و مدل مغزی مورد تأیید هستند و هم چنین استانداردها و شاخص های مورد نیاز را دارا می باشند و شکل تعویض قفل در در های ضد سرقت هم در این مدل تفاوتی با بقیه ی قفل ها ندارد. شکل تعویض مغزی در قفل ضد سرقت مدل کاله و مدل داف احتیاج به شناخت خوب و کامل قفل دارد و اشخاص عادی نیز نمی توانند این عمل را انجام دهند چون هسته مرکزی در قفل ضد سرقت نیز مغزی آن می باشد.

 

 

2- قفل در ضد سرقت در مدل کاله ترکیه

با اطمینان می شود گفت که در ضد سرقت نیز ضامن امنیت منازل و نیز ساختمان های شما می باشد و میزان کیفیت و ساختار در قفل درب ضد سرقت جهت تحقق این مهم امری الزامی و ضروری است. در میان قفل های متنوعی که به روی درهای ضد سرقت نیز نصب می گردند، چند نمونه هستند که در شاخص های بالایی می باشند که قفل در ضد سرقت مدل کاله هم یکی از آن ها می باشد و دلیل این موضوع هم به کار گرفتن مجموعه آلیاژ و مواد خوب و مستحکم و هم چنین مغزی ماندگار با یک کارکرد عالی است.

 

 

تعویض قفل در در های ضد سرقت

اصلی ترین بخش نیز خارج نمودن یک قفل خراب می باشد و باید با احتیاط زیاد انجام گردد تا هیچ آسیبی به قسمت های مختلف وارد نگردد و ایرادات بدتری را به وجود نیاورد. پس از این که قفل در خارج شد، نوبت رگلاژ کردن یراق می باشد و بعد از آن قفل نو جای گذاری گشته و نیز پیچ می شود.

دستگیره در ضد سرقت

تفاوت های عمده میان در ضد سرقت و در معمولی

به جز قفلی که به روی در های مدل ضد سرقت نصب می گردد و در های مدل ضد سرقت را از مدل معمولی آن متمایز نموده است، تفاوت دیگر نیز وجود کلاف فلزی به دور لنگه و هم چنین شبکه فلزی داخلی آن است که سبب پایین آمدن اهرم در می گردد و موضوع مهم نیز این می باشد که عمده سرقتی که از خانه ها می شود از طریق اهرم کردن در انجام می گیرد که در های ضد سرقت نیز با دستگیره در ضد سرقت و نیز ساختار و قفلی که دارا هستند، میزان امنیت در منازل را خیلی بالا می برند.

 

قابلیت های مهم در قفل های مدل دیجیتال در در های ضد سرقت

نصب شدن به روی اقسام دبی های مدل ضد سرقت مختلف

مجهز بودن به یک سیستم نوع ضد حک کاملا پیشرفته

مجهز بودن به یک حافظه پشتیبان

مجهز بودن به تکنولوژی ریموت کنترل

نصب گشتن راحت به روی انواع در مدل ضد سرقت

قابلیت ارتباط داشتن با کامپیوتر و نیز گوشی های مدل هوشمند

 

مطالب مرتبط

درباره شهر یراق

گالری یراق حسینی فعالیت خود را درسال 1375 به طور تخصصی در زمینه یراق آلات کابینت شامل انواع فیتینگ و اتصالات ؛پایه،لولا و روشنایی وجک وتجهیزات اتاق خواب شامل:انواع درب های ریلی،جاکفشی جاکمربندی،جاشلواری،جالباسی و تخت های کمجا با... [ادامه]

اطلاعات تماس

کرج-مهرویلا-میدان مادر-به سمت سه راه گوهردشت-بلوار یادگار امام- نبش خیام شرقی-فروشگاه شهریراق
تلفن: 02634005275